Cultuurmenu Zaanstreek

Schooljaar 2016/2017

Het Cultuurmenu 2016/2017


79 educatieve cultuurprojecten voor het primair onderwijs

muziek dans drama beeldend media

PROJECT SOORT GROEPENtitel

1) Ella, een swingend sprookje

Kunst / Muziek

2) Het (A) meezingfeest deel 2

Workshop / Muziek

3) Kim en de Kwallenlikker

Kunst / Theater

4) Klokkijken met Moffel en Pier

Erfgoed

5) Mensen van vroeger - leskist

Erfgoed Leskist

6) Pluis de Molenmuis

Erfgoed

7) Spullen van vroeger en nu

Erfgoed

8) Spulletjes van opa en oma - Oostzaan

Erfgoed Leskist

9) Trijntje Bij gaat op reis - Honig Breethuis

Erfgoed

10) Trijntje Bij vertelt.... - Honig Breethuis

Erfgoed

11) Grietje en Jan, de verkleedkist - Honig Breethuis

Erfgoed

12) De Sprookjesparade

Workshop / Muziek

13) Floddertje - Angela v.d. Kar - theater

Workshop / Theater

14) Gastles Spelen - EYE - film

Workshop / Media

15) Ieorg Idur

Kunst / Theater

16) Schaap met laarsjes

Kunst / Theater

17) Spullen van vroeger - leskist

Erfgoed Leskist

18) Spullen van vroeger Oostzaan - leskist

Erfgoed Leskist

19) Spullen voor het museum

Erfgoed

20) Bashi het witte olifantje

Kunst / Theater

21) BRRR

Kunst / Theater

22) Hip Hop Hoera

Kunst / Dans

23) De Sprookjessprokkelaar

Kunst / Theater

24) Gastles Animatie - EYE- film

Workshop / Media

25) Gebouwen van vroeger - leskist

Erfgoed Leskist

26) Gebouwen van vroeger Oostzaan - leskist

Erfgoed Leskist

27) Niet omkijken!

Kunst / Theater

28) Pinokkio

Kunst / Theater

29) Scheepstimmerman Czaar Peter

Erfgoed

30) Brieven van Maartje aan…… - Honig Breethuis

Erfgoed

31) De snelste zebra van de wereld

Kunst / Theater

32) Meel op de billen!

Erfgoed

33) Molenmakers gevraagd

Erfgoed

34) Anna's Oorlog

Kunst / Theater

35) Bijna 11 en zo...

Kunst / Theater

36) Gastles Stunts - EYE - film

Workshop / Media

37) Het koffertje van Ida Vos

Kunst / Theater

38) In Zaanstad staat een Huis!- Babel

Erfgoed

39) Instagram the game - Fotografie en media

Erfgoed

40) Landschap van vroeger - Poelboerderij

Erfgoed Leskist met excursie

41) Mensen van vroeger Oostzaan - leskist

Erfgoed Leskist

42) Mijn Verkade album

Erfgoed Leskist met excursie

43) Monet-inspiratie

Erfgoed

44) Monumenten spreken-4 en 5 mei Comité Zaanstad

Erfgoed

45) Negatief schilderen - Joanne Zegers - kleur

Kunst / Beeldend

46) Negatief schilderen - Joanne Zegers - kleur

Workshop / Beeldend

47) Op de stoep bij de familie Honig

Erfgoed

48) Raps & Taps

Kunst / Muziek

49) Tijdreizen in 10 etappes

Erfgoed

50) Vlinder, een meisje zonder naam

Kunst / Theater

51) Woorden van vroeger - Gemeentearchief

Erfgoed Leskist met excursie

52) Archeologie in de Zaanstreek - AWN

Erfgoed

53) LOGO van jezelf - Marcel Fraij ea - grafisch

Kunst / Beeldend

54) LOGO van jezelf - Marcel Fraij ea - grafisch

Workshop / Beeldend

55) Olieslim

Erfgoed

56) Papieren geheugen van de Zaanstreek - GAZ

Erfgoed

57) Archeoloog in de klas AWN

Erfgoed

58) Code Monet, de musical

Kunst / Theater

59) Darbuka Düm

Workshop / Muziek

60) De schatkaart van Monet

Kunst / Beeldend

61) De schatkaart van Monet

Workshop / Beeldend

62) De Zaanstreek Maakt Het!

Erfgoed

63) Een grote houten fabriek, Jonge Schaap

Erfgoed

64) Kasper H

Kunst / Theater

65) Klaar voor de start

Workshop / Dans

66) Monet in de Zaanstreek

Workshop / Beeldend

67) Monet in de Zaanstreek

Kunst / Beeldend

68) Muzikale verhalen uit 1001 nacht

Workshop / Muziek

69) Stelling van Amsterdam-Leskist

Erfgoed Leskist

70) Zaanstreken

Workshop / Beeldend

71) Zaanstreken

Kunst / Beeldend

72) Bord om op te schrijven!

Erfgoed

73) De componisten

Workshop / Muziek

74) Huis van Hilde

Erfgoed

75) Dansworkshop op school

Workshop / Dans

76) De Mislukte Foto - Marcel Fraij ea.- fotografie

Workshop / Media

77) De Mislukte Foto - Marcel Fraij ea.- fotografie

Kunst / Beeldend

78) Vertel jij het maar - beeldende kunst in de klas

Workshop / Beeldend

79) Vertel jij het maar - beeldende kunst in de klas

Kunst / Beeldend


Onze partners zijn:

Programma Commissie Erfgoed

  • Peter de Goede
  • Hessel Kraaij
  • Joke Fieseler
  • Marc van de Geer
  • Margot Hondema
  • Annemieke Leusen
  • Eva Rijs
  • Fred Tuinder
  • Nancy Huijpen

Programma Commissie Kunst  

  • Terry Baas
  • Ursulien van Berge
  • Peter de Goede
  • Leo van Herk
  • Annemieke Leusen
  • Joyce Ooms
  • Martin Stritzko
  • Fred Tuinder
  • Anneke Vlot
  • Marja Eekhof
  •  

Bestuur 

  • Niko Persoon, Zaan Primair
  • Rien Spies, Agora
  • Harrie Swinkels, Fluxus